J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws

KONTAKT

Urząd Gminy 
18-112 Poświętne 21

tel: 85 650 13 14
85 650 11 64
85 650 13 10


Numery wew. referatów:
1 - Zastępca Wójta
2 - Skarbnik
3 - USC (Kierownik)
4 - GOPS
5 - Drogi, Rolnictwo
6 - Działalność gospodarcza,
     akcyza, stypendia
7 - Podatki
8 - Radca Prawny
9 - Dowody osobiste, oświata
0 - Sekretariat


fax: 85 650 11 83


e-mail:  poswietne@data.pl

Godziny urzędowania:
poniedziałek - piątek
7.15 - 15.15

PODSUMOWANIE KADENCJI 2014-2018


Sprawy obywatelskie


Dokumenty Planistyczne


System Zbiórki Opakowań
PSORPodlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego

Komisariat Policji w Łapach
 Podlaska Izba Rolnicza


Serwis Turystyczny


Fair Play


Związek Powiatów Polskich


Ogłoszenia

STRONY OBCOJĘZYCZNE


       Licznik odwiedzin
         
 
Spotkanie z Mikołajem w Szkole Podstawowej w Poświętnem. PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
17.12.2018.

14 grudnia 2018 roku w Szkole Podstawowej w Poświętnem zostały przedstawione jasełka  wykonaniu uczniów, przygotowane pod kierunkiem nauczycieli: Pani Renaty Brzozowskiej Pani Ewy Łuby i Pani Danuty Kamieńskiej. Oprawę muzyczną zapewnił chór młodzieżowy pod kierunkiem Pana Adama Mościckiego. Na pięknie udekorowanej przez Panią Marzannę Chwaszczewską hali gimnastycznej zgromadzili się rodzice, nauczyciele, pracownicy szkoły oraz uczniowie. Przybyli także zaproszeni goście – Wójt Gminy Pan Witold Łapiński, Przewodniczący Rady Gminy Poświętne Pan Wiesław Gołębiewski, Skarbnik Pani Anna Zawadzka, Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Poświętnem Pani Alicja Kamińska oraz Kierownik Gminnej Biblioteki Publicznej w Poświętnem Pani Wiesława Grabowska.

Wszystkich zebranych na uroczystości powitała Pani Bożena Brzozowska – dyrektor szkoły.

Po wysłuchaniu nostalgicznej i wprowadzającej w historię narodzin Chrystusa części artystycznej przyszedł czas na wręczenie nagród zwycięzcom konkursów zorganizowanych przez bibliotekę szkolną (na kartkę bożonarodzeniową), bibliotekę publiczną (na wykonanie ozdoby choinkowej) oraz konkurs czytelniczy.

Konkursy odbywały się przez cały listopad i grudzień w ramach gminnego projektu profilaktyczno – edukacyjnego  wspieranego przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Poświętnem. Sponsorem nagród był Urząd Gminy. W konkursach  brali udział uczniowie miejscowej szkoły oraz osoby dorosłe z terenu Gminy Poświętne.

Na zakończenie części oficjalnej życzenia bożonarodzeniowe oraz noworoczne złożyli zebranym: Pani Bożena Brzozowska – Dyrektor Szkoły Podstawowej w Poświętnem oraz Pan Witold Łapiński – Wójt Gminy Poświętne,

Najbardziej oczekiwanym przez dzieci i młodzież momentem było przybycie Świętego Mikołaja, którym okazali się goście z Urzędu Gminy w Poświętnem. Wręczyli oni wszystkim dzieciom paczki świąteczne, przy współudziale „pomocników”.

Uszczęśliwieni i radośni uczniowie obdarowali gości bożonarodzeniowymi stroikami oraz zaprosili Mikołaja na następny rok.

Zdjęcia >>

 
następny artykuł »
J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws