J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws

KONTAKT

Urząd Gminy 
18-112 Poświętne 21

tel: 85 650 13 14
85 650 11 64
85 650 13 10


Numery wew. referatów:
1 - Zastępca Wójta
2 - Skarbnik
3 - USC (Kierownik)
4 - GOPS
5 - Drogi, Rolnictwo
6 - Działalność gospodarcza,
     akcyza, stypendia
7 - Podatki
8 - Radca Prawny
9 - Dowody osobiste, oświata
0 - Sekretariat


fax: 85 650 11 83


e-mail:  poswietne@data.pl

Godziny urzędowania:
poniedziałek - piątek
7.15 - 15.15

PODSUMOWANIE KADENCJI 2014-2018


Sprawy obywatelskie


Dokumenty Planistyczne

Przerwy w dostawie

energii elektrycznej

 

System Zbiórki Opakowań
PSOR


Jakość powietrzaPodlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego

Komisariat Policji w Łapach
 Podlaska Izba Rolnicza


Serwis Turystyczny


Fair Play


Związek Powiatów Polskich


Ogłoszenia

STRONY OBCOJĘZYCZNE


       Licznik odwiedzin
         
 
Fundusz Sprawiedliwości  dofinasowanie dla strażaków PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
12.10.2018.

8 października 2018 r. w siedzibie Urzędu Wojewódzkiego w Białymstoku przedstawiciele Gminy Poświętne: Wójt Witold Łapiński, Skarbnik Anna Zawadzka oraz Komendant Gminny Ochotniczej Straży Pożarnej w Poświętnem Karol Sienkiewicz podpisali umowę  na powierzenie realizacji zadań z Funduszem Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej – Funduszu Sprawiedliwości w zakresie Wsparcia i rozwoju sytemu instytucjonalnego pomocy osobom pokrzywdzonym przestępstwem i świadkom oraz realizacji przez jednostki sektora finansów publicznych zadań z ochroną interesów osób pokrzywdzonych przestępstwem i świadków oraz likwidacją skutków pokrzywdzenia przestępstwem – nabycie wyposażenia i urządzeń ratownictwa, niezbędnych do udzielania pomocy poszkodowanym bezpośrednio na miejscu popełnienia przestępstwa.
Gmina Poświętne otrzymała dofinasowanie w kwocie 68.260,50 zł.

W ramach umowy zostanie zakupione wyposażenie i urządzenia ratownictwa, niezbędne do udzielania pomocy poszkodowanym, bezpośrednio na miejscu popełnienia przestępstwa z przeznaczeniem dla jednostek ochotniczych straży pożarnych z terenu gminy. Wkład własny Gminy Poświętne to 1% zadania, tj. 689,50 zł.


Zdjęcie ze strony http://www.bialystok.uw.gov.pl/Aktualnosci/08.10.2018+4+mln+z%c5%82+z+Funduszu+Sprawiedliwosci+dla+strazakow+ochotnikow+z+Podlasia.htm

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws