J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws

KONTAKT

Urząd Gminy 
18-112 Poświętne 21

tel: 85 650 13 14
85 650 11 64
85 650 13 10


Numery wew. referatów:
1 - Zastępca Wójta
2 - Skarbnik
3 - USC (Kierownik)
4 - GOPS
5 - Drogi, Rolnictwo
6 - Działalność gospodarcza,
     akcyza, stypendia
7 - Podatki
8 - Radca Prawny
9 - Dowody osobiste, oświata
0 - Sekretariat


fax: 85 650 11 83


e-mail:  poswietne@data.pl

Godziny urzędowania:
poniedziałek - piątek
7.15 - 15.15

PODSUMOWANIE KADENCJI 2014-2018


Sprawy obywatelskie


Dokumenty Planistyczne

Przerwy w dostawie

energii elektrycznej

 

System Zbiórki Opakowań
PSOR


Jakość powietrzaPodlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego

Komisariat Policji w Łapach
 Podlaska Izba Rolnicza


Serwis Turystyczny


Fair Play


Związek Powiatów Polskich


Ogłoszenia

STRONY OBCOJĘZYCZNE


       Licznik odwiedzin
         
 
Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom w Poświętnem zakończony PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
11.06.2018.

W dniach 2 - 10 czerwca 2018 r. odbywał się XVII Ogólnopolski Tygodnia Czytania Dzieciom (OTCD), organizowanego przez Fundację „ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom” ph.  „Czytanie łączy”. Tydzień Czytania to największe doroczne święto w ramach trwającej nieprzerwanie od 2001 roku kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom”. W wielu miejscowościach Tydzień Czytania Dzieciom jest od lat stałym i dużym wydarzeniem kulturalnym.

Gminna Biblioteka Publiczna w Poświętnem, jak co roku, przystąpiła do tej akcji i zrealizowała szereg akcji:

  • 5 czerwca 2018 r. odbyło się spotkanie biblioteczne realizowane w ramach IV edycji cyklu ph. "Przystanek z książką w bibliotece",  którego organizatorem była Książnica Podlaska – Biblioteka Publiczna Powiatu Białostockiego. Więcej informacji i zdjęcia pod linkiem >>
  • 5 czerwca 2018 r. dzieci z klasy I Szkoły Podstawowej w Poświętnem pojechały do Ośrodka szkoleniowego „Cyraneczka” w Pietkowie, aby tam obcować z literaturą i naturą. Więcej informacji i zdjęcia pod linkiem >>
  • 9 czerwca 2018 r., podczas Festynu Rodzinnego, zakończono akcję "XVII Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom". Strażak z Ochotniczej Straży Pożarnej w Poświętnem przyjechał na imprezę wozem strażackim i przeczytał dzieciom książeczkę Czesława Janczarskiego „Jak Wojtek został strażakiem”. Więcej informacji i zdjęć pod linkiem >>
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws