J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws

KONTAKT

Urząd Gminy 
18-112 Poświętne 21

tel: 85 650 13 14
85 650 11 64
85 650 13 10


Numery wew. referatów:
1 - Zastępca Wójta
2 - Skarbnik
3 - USC (Kierownik)
4 - GOPS
5 - Drogi, Rolnictwo
6 - Działalność gospodarcza,
     akcyza, stypendia
7 - Podatki
8 - Radca Prawny
9 - Dowody osobiste, oświata
0 - Sekretariat


fax: 85 650 11 83


e-mail:  poswietne@data.pl

Godziny urzędowania:
poniedziałek - piątek
7.15 - 15.15

PODSUMOWANIE KADENCJI 2014-2018


Sprawy obywatelskie


Dokumenty Planistyczne


System Zbiórki Opakowań
PSOR

Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego

Komisariat Policji w Łapach
 Podlaska Izba Rolnicza


Serwis Turystyczny


Fair Play


Związek Powiatów Polskich


Ogłoszenia

STRONY OBCOJĘZYCZNE


       Licznik odwiedzin
         
 
Medal Świętego Izydora Oracza za Szczególne Zasługi w Rolnictwie. PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
12.05.2008.

Medale Świętego Izydora Oracza przyznane za zasługi w rolnictwie wręczono 11 maja w Białymstoku z okazji święta patrona rolników na uroczystej mszy świętej w kościele pw. Ducha Świętego. Mszę celebrował abp Stanisław Szymecki.

Organizatorem tegorocznych uroczystości ku czci patrona rolników było założone przed czterema laty Stowarzyszenie św. Izydora Oracza we współpracy z białostocką parafią pw. Ducha Świętego oraz władzami wojewódzkimi i powiatowymi. Patronat nad uroczystościami objął metropolita białostocki abp Edward Ozorowski, minister rolnictwa i rozwoju wsi, wojewoda podlaski i marszałek województwa podlaskiego.

Wybrany obraz

 

 

 

W tym roku wśród odznaczonych rolników i producentów rolnych znaleźli się także inni zasłużeni dla rozwoju rolnictwa. Medale otrzymali: Witold Łapiński - wójt gminy Poświętne, Kazimierz Antowski - nadleśniczy z Czarnej Białostockiej, Zbigniew Kalinowski - prezes spółdzielni mleczarskiej z Piątnicy, i doktor Tadeusz Dworakowski z Państwowego Instytutu Badawczego w Puławach. Po raz pierwszy medale dostały też instytucje: Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie, władze gminy Brańsk i firma Adler-Agro.

 
Wybrany obraz


 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws