J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws

KONTAKT

Urząd Gminy 
18-112 Poświętne 21

tel: 85 650 13 14
85 650 11 64
85 650 13 10


Numery wew. referatów:
1 - Zastępca Wójta
2 - Skarbnik
3 - USC (Kierownik)
4 - GOPS
5 - Drogi, Rolnictwo
6 - Działalność gospodarcza,
     akcyza, stypendia
7 - Podatki
8 - Radca Prawny
9 - Dowody osobiste, oświata
0 - Sekretariat


fax: 85 650 11 83


e-mail:  poswietne@data.pl

Godziny urzędowania:
poniedziałek - piątek
7.15 - 15.15

PODSUMOWANIE KADENCJI 2014-2018


Sprawy obywatelskie


Dokumenty Planistyczne


System Zbiórki Opakowań
PSOR

Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego

Komisariat Policji w Łapach
 Podlaska Izba Rolnicza


Serwis Turystyczny


Fair Play


Związek Powiatów Polskich


Ogłoszenia

STRONY OBCOJĘZYCZNE


       Licznik odwiedzin
         
 
Finał powiatu białostockiego w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców. PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
11.01.2018.

Bardzo dobrze spisali się chłopcy i dziewczęta z SP w Poświętnem (klasy VI – V) w finałach powiatu białostockiego w piłce ręcznej. Obie drużyny w swoich turniejach zajęły drugie miejsca ulegając jedynie gospodarzom turniejów, zespołom z Kleosina (szkoła z klasami sportowymi – 10 godz. WF)

Dziewczęta swoje zawody rozegrały w dniu 09.01. Do turnieju zgłosiły się 4 szkoły. Pierwsze dwa mecze to popis skuteczności naszych dziewcząt w obronie i ataku. Nasza drużyna wygrała z SP Supraśl 14:0 i z SP Turośl Kościelna 5:0. W ostatnim meczu uległy zespołowi z Kleosina 12:2.

Wiele emocji  przyniósł turniej chłopców rozegrany dniu 10.01. O losach zwycięstwa w zawodach zadecydowały dopiero rzuty karne. Do turnieju zgłosiło się aż 6 drużyn. W pierwszych meczach chłopcy rozgromili swoich rywali z SP Studzianki 16:0 i SP Sobolewo 14:0. Wielkie emocje rozpoczęły się w trzecim spotkaniu gdzie chłopcy zmierzyli się ze Szkołą Sportową w Supraślu wygrywając 7:4. W finale nasi reprezentanci spotkali się z gospodarzami. W regulaminowym czasie gry padł wynik remisowy 4:4. Nasi zawodnicy słabiej wykonali serię rzutów karnych i ostatecznie zajęli 2 miejsce.

Obie drużyny uzyskały awans do półfinału grupy południowej. Zawod odbędą się po feriach zimowych w Siemiatyczach i Bielsku Podlaskim.

Skład dziewcząt: Bogusz Magdalena, Fiedorek Paulina, Jankowska Elwira, Krasowska Paulina, Łapińska Oliwia, Markowska Weronika, Pasiuk Amelia, Roszkowska Weronika, Dworakowska Kinga, Wróblewska Magda, Borecka Patrycja

Skład chłopców: Bagiński Mateusz, Wyszyński Michał, Czaczkowski Norbert, Lupa Dawid, Kozłowski Karol, Kamiński Maciej, Snarski Przemek, Dworakowski Mateusz, Krasowski Dawid, Kamiński Miłosz, Osmólski Sebastian.


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws