J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws

KONTAKT

Urząd Gminy 
18-112 Poświętne 21

tel: 85 650 13 14
85 650 11 64
85 650 13 10


Numery wew. referatów:
1 - Zastępca Wójta
2 - Skarbnik
3 - USC (Kierownik)
4 - GOPS
5 - Drogi, Rolnictwo
6 - Działalność gospodarcza,
     akcyza, stypendia
7 - Podatki
8 - Radca Prawny
9 - Dowody osobiste, oświata
0 - Sekretariat


fax: 85 650 11 83


e-mail:  poswietne@data.pl

Godziny urzędowania:
poniedziałek - piątek
7.15 - 15.15

PODSUMOWANIE KADENCJI 2014-2018


Sprawy obywatelskie


Dokumenty Planistyczne


System Zbiórki Opakowań
PSORPodlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego

Komisariat Policji w Łapach
 Podlaska Izba Rolnicza


Serwis Turystyczny


Fair Play


Związek Powiatów Polskich


Ogłoszenia

STRONY OBCOJĘZYCZNE


       Licznik odwiedzin
         
 
Spotkanie opłatkowe w Gminie Poświętne PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
21.12.2017.

21 grudnia 2017 roku na wspólnej Wigilii w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Poświętnem spotkali się: władze gminy na czele z Przewodniczącym Rady Gminy Tadeuszem Kamińskim i Wójtem Witoldem Łapińskim, radni, sołtysi, pracownicy urzędu, kierownicy gminnych jednostek organizacyjnych wraz z pracownikami. Na spotkanie opłatkowe przybyli również  zaproszeni goście: księża proboszczowie parafii w Poświętnem i Pietkowie, przedstawiciele Szwadronu Kawalerii im. 10 Pułku Ułanów Litewskich, dyrektor szkoły podstawowej wraz ze współpracownikami, przedstawiciele ochotniczych straży pożarnych.

Gospodarzami spotkania byli Wójt Witold Łapiński i Przewodniczący Rady Gminy Tadeusz Kamiński, którzy powitali wszystkich zebranych oraz złożyli życzenia świąt pełnych miłości, zrozumienia i życzliwości oraz szczęśliwego nadchodzącego 2018 roku. Następnie Pani Alicja Kamińska - kierownik GOPS przeczytała fragment ewangelii, a ksiądz proboszcz Parafii pw. Przemienienia Pańskiego w Poświętnem Andrzej Borkowski oraz ksiądz kanonik proboszcz Parafii pw. Św. Anny w Pietkowie Tadeusz Kaczyński poświęcili opłatki, którymi dzielono się oraz składano sobie bożonarodzeniowe i noworoczne życzenia przy stołach z wigilijnymi potrawami.

Zdjęcia >>

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws