J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws

KONTAKT

Urząd Gminy 
18-112 Poświętne 21

tel: 85 650 13 14
85 650 11 64
85 650 13 10


Numery wew. referatów:
1 - Zastępca Wójta
2 - Skarbnik
3 - USC (Kierownik)
4 - GOPS
5 - Drogi, Rolnictwo
6 - Działalność gospodarcza,
     akcyza, stypendia
7 - Podatki
8 - Radca Prawny
9 - Dowody osobiste, oświata
0 - Sekretariat


fax: 85 650 11 83


e-mail:  poswietne@data.pl

Godziny urzędowania:
poniedziałek - piątek
7.15 - 15.15

PODSUMOWANIE KADENCJI 2014-2018


Sprawy obywatelskie


Dokumenty Planistyczne

Przerwy w dostawie

energii elektrycznej

 

System Zbiórki Opakowań
PSOR


Jakość powietrzaPodlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego

Komisariat Policji w Łapach
 Podlaska Izba Rolnicza


Serwis Turystyczny


Fair Play


Związek Powiatów Polskich


Ogłoszenia

STRONY OBCOJĘZYCZNE


       Licznik odwiedzin
         
 
Spotkanie opłatkowe w Szkole Podstawowej w Poświętnem PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
15.12.2017.

15 grudnia 2017 roku w Szkole Podstawowej w Poświętnem odbyło się spotkanie opłatkowe. W przepięknie udekorowanej hali sportowej zgromadzili się uczniowie oraz pracownicy szkoły. Przybyli także zaproszeni goście – Wójt Gminy Witold Łapiński, Skarbnik Gminy Anna Zawadzka oraz kierownik GOPS Alicja Kamińska.

Wszystkich zebranych na uroczystości powitała dyrektor szkoły Pani Bożena Brzozowska.

Podczas spotkania uczniowie klas III  gimnazjum zaprezentowali nastrojowe bożonarodzeniowe jasełka  przygotowane pod kierunkiem Pani Marzanny Chwaszczewskiej oraz Pani Danuty Kamieńskiej. Oprawę muzyczną zapewnił Pan Adam Mościcki.

Po części artystycznej zaproszeni goście wręczali nagrody zwycięzcom konkursów zorganizowanych przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w ramach projektu "Czym za młodu nasiąknie…", przez szkołę (na wykonanie anioła) oraz bibliotekę publiczną (na wykonanie karty świątecznej). W konkursach  mogli wziąć udział uczniowie miejscowej szkoły i wykonać prace wspólnie z rodzicami, dziadkami i starszym rodzeństwem. Sponsorem nagród był Urząd Gminy.

Podczas spotkania życzenia bożonarodzeniowe oraz noworoczne złożyli zebranym: Bożena Brzozowska – dyrektor szkoły oraz Witold Łapiński – wójt gminy.

Poszczególne klasy otrzymały z rąk Pani dyrektor opłatki, którymi będą dzielili się w poniedziałek podczas klasowych wigilii.

Najbardziej oczekiwanym przez dzieci momentem było przybycie Świętego Mikołaja, którym okazał się wójt Witold Łapiński,  wręczając wszystkim uczniom paczki świąteczne, przy współudziale „pomocników”.  Uszczęśliwione i radosne dzieci zaprosiły Mikołaja na następny rok.

Zdjęcia >>

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws