J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws

KONTAKT

Urząd Gminy 
18-112 Poświętne 21

tel: 85 650 13 14
85 650 11 64
85 650 13 10


Numery wew. referatów:
1 - Zastępca Wójta
2 - Skarbnik
3 - USC (Kierownik)
4 - GOPS
5 - Drogi, Rolnictwo
6 - Działalność gospodarcza,
     akcyza, stypendia
7 - Podatki
8 - Radca Prawny
9 - Dowody osobiste, oświata
0 - Sekretariat


fax: 85 650 11 83


e-mail:  poswietne@data.pl

Godziny urzędowania:
poniedziałek - piątek
7.15 - 15.15

PODSUMOWANIE KADENCJI 2014-2018


Sprawy obywatelskie


Dokumenty Planistyczne


System Zbiórki Opakowań
PSOR

Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego

Komisariat Policji w Łapach
 Podlaska Izba Rolnicza


Serwis Turystyczny


Fair Play


Związek Powiatów Polskich


Ogłoszenia

STRONY OBCOJĘZYCZNE


       Licznik odwiedzin
         
 
Zakup sprzętu sportowego dla UKS ORKAN PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
08.12.2017.

W dniu 06.12.2017 Zarząd Uczniowskiego Klubu Sportowego „ ORKAN” Poświętne dokonał zakupów sprzętu sportowego na potrzeby uczniów SP w Poświętnem, oraz młodzieży z Gminy Poświętne. Zakupy na kwotę kilku tysięcy złotych zostały przeznaczone ( zgodnie ze Statutem Klubu) na zakup sprzętu do piłki nożnej i piłki ręcznej. Zakupiono również komplet strojów sportowych, co pozwoli na godne reprezentowanie Klubu i Szkoły Podstawowej w  imprezach sportowych na poziomie powiatu, województwa i kraju. Gromadzony przez UKS sprzęt jest wykorzystywany przede wszystkim do prowadzenia zajęć WF w szkole podstawowej oraz zajęć organizowanych na boisku ORLIK i innych form aktywności sportowej prowadzonej przez UKS.

Prezes Klubu Pan Zdzisław Łuczaj stwierdził, że dzięki przyznanej dotacji z Urzędu Gminy w Poświętnem oraz własnym zgromadzonym środkom pochodzącym z darowizn w najbliższym czasie nie powinno brakować funduszy na zakup podstawowego sprzętu sportowego, pokrycie kosztów przejazdu na turnieje i zawody oraz na własną organizację imprez rekreacyjno -  sportowych. Liczny udział dzieci i młodzieży szkolnej w zawodach sportowych na poziomie powiatu i województwa świadczy o tym, że są to bardzo dobrze zainwestowane pieniądze.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws