J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws

KONTAKT

Urząd Gminy 
18-112 Poświętne 21

tel: 85 650 13 14
85 650 11 64
85 650 13 10


Numery wew. referatów:
1 - Zastępca Wójta
2 - Skarbnik
3 - USC (Kierownik)
4 - GOPS
5 - Drogi, Rolnictwo
6 - Działalność gospodarcza,
     akcyza, stypendia
7 - Podatki
8 - Radca Prawny
9 - Dowody osobiste, oświata
0 - Sekretariat


fax: 85 650 11 83


e-mail:  poswietne@data.pl

Godziny urzędowania:
poniedziałek - piątek
7.15 - 15.15

PODSUMOWANIE KADENCJI 2014-2018


Sprawy obywatelskie


Dokumenty Planistyczne


System Zbiórki Opakowań
PSOR

Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego

Komisariat Policji w Łapach
 Podlaska Izba Rolnicza


Serwis Turystyczny


Fair Play


Związek Powiatów Polskich


Ogłoszenia

STRONY OBCOJĘZYCZNE


       Licznik odwiedzin
         
 
Sukces dziewcząt z Poświętnego PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
08.12.2017.

Spektakularnym sukcesem naszych dziewcząt zakończył się zimowy turniej piłki nożnej zorganizowany przez Akademię Piłkarską Dziewcząt EKOSPORT Białystok. Zawody odbyły się w dniu 02.12.2017 na hali Zespołu Szkół Katolickich w Białymstoku. Po emocjonujących czterech spotkaniach nasz zespół zajął pierwsze miejsce. Dziewczęta reprezentujące UKS „Orkan” Poświętne z roczników 2002 i 2003 są z całą pewnością jedną z najbardziej doświadczonych i utytułowanych piłkarskich drużyn żeńskich w województwie podlaskim. Już kilkakrotnie zdobywały tytuły mistrzowskie na różnorodnych turniejach piłki nożnej.

Tym razem przeciwniczkami naszych dziewcząt były dwie drużyny reprezentujące KS EKOSPORT Białystok, „TUR” MOSIR Bielsk Podlaski, „Falcom” Sokółka. Z bilansem trzech zwycięstw i jednego remisu, z dorobkiem bramkowym 7:1 i uzyskanymi 10 punktami zespół zajął pierwsze miejsce. Udziałem naszych dziewcząt stały się trzy indywidualne wyróżnienia; Julia Papińska – tytuł „króla strzelców”, Paulina Wróblewska – tytuł „najlepszej bramkarki”, Katarzyna Dworakowska – najlepsza zawodniczka. Każda zawodniczka otrzymała złoty medal, drużyna okazały puchar, a wyróżnione zawodniczki statuetki.

Zdjęcia ze strony SP Poświętne>>

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws