J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws

KONTAKT

Urząd Gminy 
18-112 Poświętne 21

tel: 85 650 13 14
85 650 11 64
85 650 13 10


Numery wew. referatów:
1 - Zastępca Wójta
2 - Skarbnik
3 - USC (Kierownik)
4 - GOPS
5 - Drogi, Rolnictwo
6 - Działalność gospodarcza,
     akcyza, stypendia
7 - Podatki
8 - Radca Prawny
9 - Dowody osobiste, oświata
0 - Sekretariat


fax: 85 650 11 83


e-mail:  poswietne@data.pl

Godziny urzędowania:
poniedziałek - piątek
7.15 - 15.15

PODSUMOWANIE KADENCJI 2014-2018






Sprawy obywatelskie


Dokumenty Planistyczne


System Zbiórki Opakowań
PSOR







Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego

Komisariat Policji w Łapach
 



Podlaska Izba Rolnicza


Serwis Turystyczny


Fair Play


Związek Powiatów Polskich


Ogłoszenia

STRONY OBCOJĘZYCZNE


       Licznik odwiedzin
         
 
Święto Niepodległości w Szkole Podstawowej im. Bolesława Prusa w Poświętnem PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
13.11.2017.

10 listopada 2017 r.  99 rocznicę niepodległości uczczono także w Szkole Podstawowej im. Bolesława Prusa w Poświętnem, gdzie odbyła się akademią z okazji obchodów  rocznicy Narodowego Święta Niepodległości. Dzieci i młodzież, począwszy od 4-latków, a skończywszy na uczniach gimnazjum, przybyli ubrani w galowe stroje przystrojone narodowymi emblematami.

Zgromadzeni w sali gimnastycznej nauczyciele i młodzież wysłuchali montażu słowno – muzycznego poświęconego odzyskaniu 99 rocznicy niepodległości w wykonaniu uczniów ze Szkoły Podstawowej im. Bolesława Prusa w Poświętnem (młodzież przygotowała Ewa Łuba, oprawę muzyczną zapewnił Adam Mościcki i Piotr Sobieszczak).

Rozbrzmiewały patriotyczne pieśni, wspominano bohaterów walk o wolność naszej Ojczyzny.

Podczas uroczystej akademii wręczono również dyplom i nagrodę czytelnikowi Gminnej Biblioteki Publicznej w Poświętnem Michałowi Wyszyńskiemu, który zdobył wyróżnienie w plastyczno – historycznym konkursie powiatowym na plakat pt. „100 - lecie Odzyskania Niepodległości w naszej Małej Ojczyźnie”. Konkurs organizowanym był przez Książnicę Podlaską im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku (Bibliotekę Publiczną Powiatu Białostockiego) i Starostwo Powiatowe w Białymstoku we współpracy ze  Stowarzyszeniem  Bibliotekarzy Polskich Okręgiem  Podlaskim.


Zdjęcia >>


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws